Počítačová učebna

Pokud ve Vaší škole máte počítačovou učebnu, určitě vyzkoušejte naše aplikace:

Simulační jazyk eCompartment
Pro počítačové experimenty s multikompartmentovými systémy byl vytvořen simulační jazyk eCompartment. Můžete simulovat procesy, které jsou založené na multikompartmentové analýze.

Hlavní přednosti simulačního jazyka eCompartment
1. Grafická tvorba multikompartmentového modelu
2. Možnost definovat si konstanty, parametry a rozšiřující funkce v jazyce Pascal
3. Bohatý výběr numerických metod, mezi kterými je i možnost výpočtu stiff systémů
4. Možnost počítat různé simulační pokusy a porovnávat je mezi sebou
5. Přehledné zpracování grafů 6. Export dat do XLS, CSV a XML formátu
7. Publikační modul, který umožní okamžitě zabudovat grafy a tabulky do publikace
8. Otevřený formát XML pro ukládání a načítání modelů 9. Simulační jazyk nevyžaduje žádnou instalaci a lze ho provozovat i z CD-ROM

Další informace o produktu eCompartment můžete získat zde

XML Socket multiuser Server eClever
eClever je výkonný a jednoduchý XML Socket Multiuser Server, který umožňuje vytvářet víceuživatelské aplikace, interaktivní výukové úlohy pro více žáků, chaty atd. XML Socket Multiuser Server je víceuživatelský server, který naslouchá na určitém portu, zda nedošlo k připojení studenta, a který dále umožňuje komunikaci mezi učitelem a studenty. Server eClever obsahuje socket i http server. Učitel může posílat zprávy buď všem žákům, nebo může posílat soukromé zprávy pouze určitému žákovi. Administrace serveru se děje pomocí jednoduchého XML dokumentu. Další informace o produktu zde.

Chat-eClever
Jedná se o rychlou, spolehlivou a nenáročnou aplikaci pro online komunikaci – chat. Aplikace umožňuje online komunikaci mezi učitelem a žákem, učitel může žáka interaktivně zkoušet atd. Další informace o produktu zde.

XTRAS pro Director a Authorware
Pokud vytváříte výukové programy v prostředí Adobe Director nebo Adobe Authorware, navštivte naše stránky http://www.web-cd.net. Pokud si z naší nabídky nevyberete, jsme schopni Vám vytvořit XTRA na míru podle Vašeho zadání.